Menu

M/Connect

Unikali naujovė, apjungianti ergonomiką ir technologijas. M/Connect yra ypač maža, tačiau labai funkcionali junčių stotelė, integruota į monitoriaus laikiklį. Jungčių yra daug, jos patogiai pasiekiamos, o stalviršis neakprautas kabeliais.
Gamintojas
Humanscale
Pagaminta
JAV
Atsisiųsti
Garantija
3 metai
Kaina
337
*Kaina su PVM, įsigyjant kartu su monitoriaus laikikliu M8.
Pasirinkite jungčių stotelės spalvą
Pateikti užklausą
Apie jungčių stotelę

Universali naujos kartos jungčių stotelė

Nešiojamiems kompiuteriams plonėjant, o periferinių įrenginių, taip pat ir asmeninių, biuruose vis daugėjant, yra poreikis darbo vietos įrangą efektyviai ir patogiai sujungti. M/Connect jungčių stotelė tą padaro itin subtiliai. Sėkmingai apjungus ergonomiką, technologijas ir dizainą, M/Connect yra maža, bet galinga, stilinga, visiškai neužima vietos ant stalo ir neslidinėja, tad įranga prijungiama viena ranka. 

Universali ir galinga jungčių stotelė vienu metu palaiko net iki 3 monitorių ir visą eilę nešiojamos įrangos. M/Connect montuojama su visais Humanscale monitorių laikikliais: M2, M8 ir M/Flex. 

M/Connect naudojama:

 • Darbo vietose biure ir namie;
 • Bendro darbo erdvėse, kur keičiamasi darbo vietomis;
 • Registratūrose;
 • Konferencijų, susirinkimų patalpose;
 • Programuotojų darbo vietose;
Viskas sujungta, stalas tvarkingas!

M/Connect yra jungčių stotelė, susidedanti iš dviejų sujungtų dalių ir išdėstyta patogiam priėjimui virš ir po stalviršiu. Virš stalviršio yra patogiai pasiekiamos vartotojo jungtys, po stalviršiu - kitos IT įrangos jungtys, kurių nereikia naudoti nuolat. Po stalviršiu sujungti laidai yra tvarkingai paslėpti ir neapkrauna stalo. 

 

Vartotojo jungtys virš stalviršio:

 • 2 x USB 3.0 jungtys (tinka pajungti USB 1.0, 1.1, 2.0 ir 3.0 įrenginius)
 • 1 x USB 3.0 duomenų perdavimo jungtis kompiuterio prijungimui
 • 1 x USB 3.0 greito įkrovimo BC1.2 jungtis (tinka prijungti USB 1.0, 1.1, 2.0 ir 3.0 įrenginius)
 • 1 x Ausinių/mikrofono jungtis

Įrangos jungtys po stalviršiu:

 • 2 x USB 3.0 jungtys (tinka pajungti USB 1.0, 1.1, 2.0 ir 3.0 įrenginius)
 • 1 x LAN jungtis Gigabit Ethernet
 • 1 x DisplayPort (DP) jungtis
 • 1 x HDMI jungtis
 • 1 x USB 3.0 greito įkrovimo BC1.2 jungtis (tinka prijungti USB 1.0, 1.1, 2.0 ir 3.0 įrenginius)

Vietos taupymas

M/Connect USB jungčių blokas yra virš stalviršio, o jo techninės jungtys yra po stalviršiu. Didžioji dalis laidų yra nepastebimai sujungta po stalviršiu, todėl stalviršis lieka tvarkingas, o pasiekti USB jungtis virš stalviršio yra labai patogu. 

3 monitoriai, viena paprasta jungtis

M/Connect yra monitoriaus laikiklio pagrindas. Jis tuo pačiu metu palaiko nešiojamo kompiuterio ekraną ir iki dviejų išorinių monitorių. 

Jungčių stotelė "neslysta"

M/Connect įjungti ir išjungti įrangą galima viena ranka, neprilaikant stotelės. Ji niekur neslysta ir nenukris nuo stalo. Ji užiima labai mažai vietos stalo galinėje dalyje ir visada bus toje pačioje vietoje.

Jungčių stotelės specifikacija

Tvarkyklės atsisiuntimas

Prieš naudojant M/Connect, įdiekite kompiuterio, kurį prijungsite, operacinei sistemai tinkamą tvarkyklę. Tvarkykles rasite čia.

Jungtys:
4 x USB 3.0
2 x USB 3.0 greito įkrovimo
1 x USB 3.0 kompiuterio prijungimui
1 x LAN Gigabit Ethernet
1 x DisplayPort (DP)
1 x HDMI
Svoris:
2,3 kg
Garantija :
3 metai
1 / 1
1 / 1
Apie gamintoją

Humanscale yra biuro ergonomikos lyderis iš JAV.

1983 m. JAV įkurta Humanscale kuria ir gamina ergonominius produktus, tausojančius žmogaus sveikatą ir skatinančius judėjimą darbo vietoje. Bendradarbiaujant su pasaulyje pripažintu ergonomikos tėvu Niels Diffrient, sukurtos iki šiol žinomiausios Humanscale biuro kėdės jau tapo biuro kėdžių klasika pasaulyje. Jos išlaisvina žmogų iš neigiamo sėdėjimo poveikio, suteikia jam laisvę judėti darbo vietoje ir puikiai atrodo. Reguliuojamo aukščio darbo vietos, monitorių laikikliai, darbo vietos apšvietimas, aktyvaus biuro aksesuarai - Humanscale į viską žvelgia pirmiausia iš žmogaus perspektyvos, todėl jų produktai itin paprasti, intuityvūs naudoti, patogūs bei ilgaamžiai. Su Humanscale žmogus biure yra laisvesnis ir sveikesnis.

Paprastumas. Funkcionalumas. Grožis.

Humanscale skiria ypač daug dėmesio žmogui ir gamtai.

Humanscale produktai žmogui suteikia laisvę ir skatina judėti darbo vietoje. Jie gaminami iš perdirbamų ir jau perdirbtų medžiagų, susideda iš itin mažai sudėtinių dalių, gamyboje nenaudojamos aplinkai kenksmingos cheminės medžiagos. Todėl visą ilgą jų tarnavimo laiką biure žmogų supa sveika ir švari darbo aplinka.

Uždaryti
Malonu, kad domitės aktyvaus sėdėjimo galimybėmis!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Malonu, kad domitės aktyvaus sėdėjimo galimybėmis!

Norėdami gauti preliminarų pasiūlymą, trumpai aprašykite Jūsų poreikius: pvz. "reikalinga 30 vnt darbo kėdžių su tinkleliniu nugaros atlošu ir 20 vnt konferencinių kėdžių su ratukais ir porankiais". 

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika