Menu

Reguliuojamo aukščio stalai

Mūsų tiekiami reguliuojamo aukščio stalai pasižymi praktiškumu bei greitu ir itin sklandžiu veikimu. Šie reguliuojamo aukščio stalai subtiliai subalansuoja funkcionalumą, ergonomiką, komfortą ir sveikos sėdėsenos principus. Tikime, kad mūsų tiekiami reguliuojamo aukščio stalai kardinaliai pakeis tai, kaip dirbate ir kaip ilsitės. Su mūsų reguliuojamo aukščio stalais galėsite nevaržomai mėgautis išskirtine galimybe dienos eigoje, kelis kartus pakeisti padėtį iš sėdimos į stovimą. Tinkamai naudojami reguliuojamo aukščio stalai dirbančiam žmogui suteikia energijos, darbingumo ir geros nuotaikos, o pasibaigus darbo dienai jausitės gerokai žvalesni.
 
REGULIUOJAMO AUKŠČIO STALAI PADĖS SUFORMUOTI NAUJUS ĮPROČIUS: KIEK, KUR IR KAIP DIRBATE SĖDIMĄ DARBĄ
Reguliuojamo aukščio stalai yra svarbus žingsnis link sveikesnės ir aktyvesnės darbo erdvės, bet nepamirškite nuolat keisti sėdėjimo pozos, kas 1-2 valandas daryti pertraukas, pasivaikščioti po patalpą, atlikti tempimo ir nesudėtingų mankštos pratimų. Mūsų tiekiami reguliuojamo aukščio stalai padeda keisti sėdėjimo įpročius ir įgalina dirbi ženkliai komfortiškiau, dinamiškiau ir aktyviau.

Reguliuojamo aukščio stalai

Reguliuojamo aukščio stalai fizinei Jūsų kūno gerovei. Moksliškai įrodyta, kad aktyviai naudojami reguliuojamo aukščio stalai ženkliai pagerina dirbančio žmogaus sveikatą ir sumažina nedarbo dienų skaičių, atsiradusių dėl pablogėjusios sveikatos.

Reguliuojamo aukščio stalai Jums meta iššūkį išjudinti sėdėjimą. Mūsų įrengiamos sėsk/stok darbo erdvės, kuriose naudojami reguliuojamo aukščio stalai ragina sėdimą padėtį darbo vietoje kaitalioti su stovima, o tai itin teigiamai veiks Jūsų sveikatą ir nuotaiką.

Reguliuojamo aukščio stalai – tinkamai Jūsų laikysenai. Reguliuojamo aukščio stalai yra pirmoji pagalba Jūsų stuburui ir sveikai laikysenai, nes šie stalai individualiai reguliuojami pagal Jūsų ūgį ir kitus biuro baldus.

Reguliuojamo aukščio stalai dinamiškam Jūsų darbui. Mūsų kūnas sutvertas judėti, o ne sėdėti. Savo darbo erdvėje dirbdami su reguliuojamo aukščio stalu, būsite energingesni, darbingesni ir pasibaigus darbo dienai jausite mažesnį nuovargį.

Reguliuojamo aukščio stalai – komfortiškam darbui ir poilsiui. Mūsų tiekiami reguliuojamo aukščio stalai, pasižymintys aukšta kokybe, estetiškumu ir išskirtiniu komfortu, Jūsų darbo erdvę pavers funkcionalia vieta, kurioje galėsite kūrybiškai dirbti ir ilsėtis.

Reguliuojamo aukščio stalai – aktyvioms Jūsų pertraukos. Prie reguliuojamo aukščio stalo, turėsite puikią galimybę kavos ar arbatos puodelį su kolegomis išgerti stovėdami, o tai tikrai smagus ir sveikas įprotis. Mūsų tiekiami reguliuojamo aukščio stalai yra su nepriekaištingos kokybės, itin sklandžiai veikiančiomis elektrinėmis ir rankinėmis pakėlimo sistemomis.

Reguliuojamo aukščio stalai – Jūsų sėdėjimo revoliucijai.

Geriausias vaistas nuo sėdimo darbo – reguliuojamo aukščio stalai, kurie itin lengvai leidžia sėdimą padėtį pakeisti į stovimą. Mūsų tiekiami reguliuojamo aukščio stalai Jus skatins dirbti aktyviai ir mėgautis dinamišku darbu. Su reguliuojamo aukščio stalais įrengiame darbo erdves, kurios atitinka pagrindinius sveikos laikysenos ir sėdėsenos principus. Kėdę, stalą, klaviatūrą ir monitorių iki smulkmenų suderiname ir individualiai pritaikome prie Jūsų kūno, kad baldai ir jų priedai tinkamai paskirstytų svorį ir suteiktų tinkamą atramą nugarai bei kitoms kūno dalims. Su mūsų reguliuojamo aukščio stalais Jūsų biuras ir žmonės jame bus daug aktyvesni, sveikesni, kūrybiškesni ir, žinoma, labiau motyvuoti.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika