Menu
Su pasaulyje pripažintų gamintojų inovatyviais baldais ir jų priedais, sukuriame darbo erdves, atitinkančias kiekvieno poreikius ir nuotaiką
Niels Diffrient, dizaineris
Mano tikslas yra kurti kėdes, kurias taip paprasta naudoti, kad žmogus jų funkcionalumo net nepastebi.

Nesvarbu ar norite įsirengti vieną darbo vietą ar darbo erdves, kuriose dirbs 500 žmonių, Jums reikės stalų ir kėdžių, tausojančių žmogaus sveikatą. Norėsite, kad baldai tarnautų ilgus metus ir atrodytų nepriekaištingai. Todėl pristatome Jums inovatyvių ir patikimų biuro baldų gamintojų produktus.

SIŪLOME ITIN PATVARIUS, EKSPRESYVIOS STILISTIKOS BEI AKTYVAUS SĖDĖJIMO KONCEPCIJĄ ATITINKANČIUS BALDUS

Bendradarbiaujame su pasaulyje pripažintais ergonominių baldų gamintojais, kurie įdėjo pakankamai kūrybiškumo, talento bei atkaklumo, kad neįprasto funkcionalumo baldais kardinaliai pakeistų Jūsų sėdėjimo ir darbo įpročius.

Atstovaujame visame pasaulyje gerai žinomą „Humanscale” biuro baldų gamintoją, kuris savo gaminamuose balduose ir jų prieduose subtiliai subalansavo inovatyvų funkcionalumą, ergonomiką, komfortą ir sveikos sėdėsenos principus. „Humanscale” yra ergonomikos revoliuciją sukėlęs gamintojas, kuris novatoriškais sprendimais kardinaliai pakeitė tai, kaip sėdime ir kaip ilsimės. Prie “Humanscale” baldų ne Jūs taikotės, o priešingai, baldai taikosi prie Jūsų.

Video
01

Esame gamybos lyderio „ROL Ergo“ atstovai, kuris su funkcionaliais ir laiko patikrintais produktai nuo 1985  metų tarptautinėse rinkose yra užsitarnavęs itin patikimo gamintojo vardą. „ROL Ergo“ specializuojasi nepriekaištingos kokybės, itin sklandžiai veikiančių reguliuojamo aukščio stalų su pakėlimo sistemomis gamyboje.

Video
02

1925 m. įkurta baldų gamykla Vokietijoje iki pat šių dienų išliko šeimos valdoma. Visi baldai gaminami vienintelėje vietoje - Karbene, Vokietijoje esančioje Koenig + Neurath gamykloje, šiandien užimančioje 130.000 kv.m. gamybinio ploto. Tai biuro inovacijų ir darbo kultūros lyderis Europoje. 

Video
03

Atstovaujame „Varier“ baldų gamintoją, kuris darbo, poilsio ir laisvalaikio erdvių įrengimui gamina išraiškingas, itin kokybiškas bei neįprasto funkcionalumo kėdes. „Varier” genialumas slypi išskirtiniame gebėjime paprastumą suderinti su subtiliu skandinavišku dizainu ir judesių laisve. „Varier“ kėdės įgalina sėdėti kitaip, suteikia daugiau laisvės, patogumo ir skatina kūrybiškumą.

Video
04

Atstovaujame „aeris” kėdžių gamintoją, kuris nubrėžė naujas inovatyvumo ir funkcionalumo linijas biuro ir poilsio kėdžių industrijoje. „aeris” gamina ergonomiškas 3D kėdes, kurios gerina laikyseną, puoselėja sveikatą, skatina judėti ženkliai daugiau bei didina produktyvumą. „aeris” naujos kartos kėdėse užkoduotas inovatyvus funkcionalumas, kuris teigiamai veikia sėdintį žmogų darbo ir poilsio metu.

Aktyvus sėdėjimas, MB yra autorizuotas „aeris” produktų platintojas. Visa šiame tinklapyje naudojama aeris produktų vaizdinė medžiaga yra „aeris GmbH” nuosavybė.

Video
05

Esame balancinių kėdžių gamintojo „Back App“ atstovai. Šis gamintojas vykdė plačios apimties mokslinius tyrimus ir atliko kruopščią ergonominės darbo aplinkos subtilybių analizę tam, kad sukurtų itin patvarias, išraišikngos stilistikos bei aktyvaus sėdėjimo koncepciją atitinkančias balancines kėdes. „Back App“skiria ypač daug dėmesio žmogui ir jo sveikatos puoselėjimui, todėl šio gamintojo balancinės kėdės yra sukurtos taip, kad stiprintų nugaros raumenis ir įgalintų dirbti daug laisviau ir, žinoma, gerokai aktyviau.

Video
06
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika