Menu

Monitorių laikikliai

Mūsų tiekiami monitorių laikikliai pasižymi praktiškumu bei itin sklandžiu veikimu. Vienai darbo vietai galime įrengti nuo 1 iki 6, 24-27 colių monitorių laikiklių, kurie juda 360° kampu, bet kuria kryptimi. Šie monitorių laikikliai subtiliai subalansuoja funkcionalumą, ergonomiką, komfortą ir sveikos sėdėsenos principus. Tikime, kad mūsų tiekiami monitorių laikikliai kardinaliai pakeis tai, kaip dirbate ir kaip leidžiate savo laisvalaikį prie kompiuterio ekrano.
 
„Humanscale” monitorių laikikliai.
Atstovaujame visame pasaulyje gerai žinomą „Humanscale” biuro baldų ir monitorių laikiklių gamintoją. „Humanscale” reguliuojamo aukščio monitorių laikikliai padės Jums įgyti daugiau laisvės, dinamikos ir mobilumo aktyviai dirbant tiek biuro, tiek ir namų aplinkoje. „Humanscale” monitorių laikikliai - ergonomikos revoliucija, patogiam ir aktyviam Jūsų darbui.
 
Monitorių laikikliai, kurie tausoja Jūsų regėjimą ir skatina sveiką sėdėseną.
Mūsų tiekiami monitorių laikikliai dėl savo išskirtinio funkcionalumo, Jūsų darbo erdvę akimirksniu pavers aktyvesne, erdvesne, mažiau apkrauta ir, žinoma, funkcionalesne. Regėjimą dirbant biure veikia monitoriaus padėtis ir darbo vietos apšvietimas. Monitoriaus aukštis ir atstumas iki akių taip pat turi esminę įtaką Jūsų regėjimui. Mūsų tiekiami funkcionalūs monitorių laikikliai Jus įgalins keisti monitoriaus padėtį vienu rankos judesiu bet kuria kryptimi, tad laikyti monitorių tinkamoje akims padėtyje bus itin paprasta ir patogu. Novatoriški ir funkcionalūs monitorių laikikliai, kurie juda 360° kampu, Jums padės įgyti daugiau laisvės ir taps esmine priemone, kuri palengvins darbą.

Monitorių laikikliai, kurie juda 360° kampu.

Monitorių laikikliai sveikesniems Jūsų sėdėjimo įpročiams. Mūsų tiekiami monitorių laikikliai dėl patogaus valdymo skatins Jus sėdėti tiesiai. Naudojant šiuos monitorių laikiklius nebereikės dirbti atsilošus atgal ar susilenkus pernelyg į priekį. Monitorių laikikliai leis Jūsų kompiuterio ekrano aukštį ir atstumą susireguliuoti taip, kad sėdėtumėte tiesiai ir taisyklingai.

Monitorių laikikliai norintiems išvengti sėdimo darbo neigiamo poveikio. Monitorių laikikliai padeda suformuoti teisingus ir sveikus sėdėjimo įpročius. Kad nereikėtų kūprintis ir laikyti galvos nuleidus, kompiuterio ekranas turi būti Jūsų akių aukštyje. Nuo kompiuterio ekrano iki Jūsų akių turėtų būti mažiausiai 45 cm nuotolis arba ekranas nuo Jūsų akių turi būti nutolęs per ištiestos rankos atstumą. Mūsų tiekiami monitorių laikikliai, kurie juda 360° kampu, bet kuria kryptimi, Jūsų kompiuterio ekraną padės laikyti tinkamu atstumu ir reikiamoje vietoje.

Reguliuojamo aukščio monitorių laikikliai - pagalba Jūsų kaklui. Dirbdami ilgas valandas kompiuteriu, dažnai susiduriame su kaklo skausmais, kad to išvengtume kaklą visą laiką turime laikyti tiesioje padėtyje. Su mūsų tiekiamais reguliuojamo aukščio monitorių laikikliais savo kompiuterio ekraną galėsite laikyti Jums individualiai tinkančiame aukštyje.

Monitorių laikikliai dinamiškam Jūsų darbui. Su pasaulyje pripažintais Humanscale funkcionaliais monitorių laikikliais, kurie gaminami pagal aktyvaus sėdėjimo koncepciją, savo darbo vietoje įgysite daugiau laisvės ir patogumo.

Monitorių laikikliai - tiesesnei Jūsų laikysenai. Mūsų tiekiami reguliuojamo aukščio monitorių laikikliai atitinka pagrindinius sveikos laikysenos ir sėdėsenos principus, kurie skatina judėti, padeda išlaikyti natūralią kūno laikyseną ir tausoja sveikatą.

Monitorių laikikliai - reikšminga pagalba Jūsų akims. Kad nevargintumėte savo akių, su reguliuojamo aukščio monitorių laikikliu savo kompiuterio ekraną itin lengvai galėsite laikyti reikiamoje vietoje, reikiamu pasvirimo kampu ir reikiamu atstumu

Nesvarbu kur naudosite monitoriaus laikiklį, biure ar namuose, savo kompiuterio ekraną itin patogiai ir lengvai, visomis kryptimis, galėsite sukioti 360° kampu.

Monitorių laikikliai ˗ tai pagerėjusi nuotaika, išaugęs darbo produktyvumas, dinamiškas komfortas ir itin teigiamas poveikis Jūsų sveikatai. Mūsų tiekiami reguliuojamo aukščio monitorių laikikliai Jus skatins dirbti aktyviai ir mėgautis dinamiška aplinka. Su monitorių laikikliais įrengiame darbo erdves, kurios atitinka pagrindinius sveikos laikysenos ir sėdėsenos principus. Su mūsų funkcionaliais monitorių laikikliais Jūsų biuras ir žmonės jame bus daug aktyvesni, sveikesni, kūrybiškesni ir, žinoma, labiau motyvuoti.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika