Menu

Reguliuojamų monitorių laikiklių privalumai

Labai dažnai darbo erdvėje, dėl stacionarios kompiuterio monitoriaus padėties, esame priversti sėdėti viena, lyg ir įprasta, tačiau sveikatai itin žalinga poza. Dėl nepatogios monitoriaus padėties, nuolat laikant nulenktą galvą žemyn, vieni mūsų raumenys būna sutraukti, kiti – ištempti, o tai ilgainiui sukelia kaklo bei pečių skausmus ir neigiamai veikia mūsų laikyseną.

Norintiems įgyti daugiau laisvės, dinamikos ir mobilumo mes tiekiame reguliuojamo aukščio monitorių laikiklius, kurie leidžia patogiai ir aktyviai dirbti tiek biuro, tiek ir namų aplinkoje. Vienai darbo vietai galime įrengti nuo 1 iki 6, 24-27 colių monitorių laikiklių, kurie juda 360° kampu, bet kuria kryptimi.

Ypatingai patogu. Tam, kad nereikėtų kūprintis ir laikyti galvos nuleistos, su reguliuojamo aukščio monitorių laikikliu savo kompiuterio ekraną itin patogiai galėsite pakelti į reikiamą akių aukštį.

Pagalba Jūsų akims. Kad nevargintumėte savo akių, su reguliuojamu monitorių laikikliu savo kompiuterio ekraną itin lengvai galėsite laikyti reikiamoje vietoje, reikiamu pasvirimo kampu ir reikiamu atstumu. Nuo kompiuterio ekrano iki Jūsų akių turėtų būti mažiausiai 45 cm nuotolis.

Daugiau laisvės. Su pasaulyje pripažintais Humanscale funkcionaliais monitorių laikikliais, kurie gaminami pagal aktyvaus sėdėjimo koncepciją, savo darbo vietoje įgysite daugiau laisvės ir patogumo.

Tiesesnė laikysena. Mūsų tiekiami monitorių laikikliai atitinka pagrindinius sveikos laikysenos ir sėdėsenos principus, kurie skatina judėti, padeda išlaikyti natūralią kūno laikyseną ir tausoja sveikatą.

360° kampu, bet kuria kryptimi. Nesvarbu kur naudosite monitoriaus laikiklį, biure ar namuose, savo kompiuterio ekraną itin patogiai ir lengvai, visomis kryptimis, galėsite sukioti 360° kampu.

SIŪLOME HUMANSCALE MONITORIŲ LAIKIKLIUS, KURIE JŪSŲ DARBO ERDVĘ AKIMIRKSNIU PAVERS AKTYVESNE, ERDVESNE, MAŽIAU APKRAUTA IR ŽINOMA FUNKCIONALESNE

Monitorių laikiklių naudojimas darbo erdvėje ˗ tai pagerėjusi nuotaika, išaugęs darbo produktyvumas, dinamiškas komfortas ir itin teigiamas poveikis Jūsų sveikatai. Naudojant monitorių laikiklį išlaikysite tiesią sėdėseną, atpalaiduosite pečius ir teigiamai veiksite savo laikyseną. Su reguliuojamo aukščio monitorių laikikliu savo statinę darbo vietą paversite aktyvia ir sveika.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika