Menu

Jubiliejinė Variable balans!

Šiai lengvai linguojančiai kėdutei, kuri primena vaikystėje supimąsi ant arkliuko, šiemet sukanka 40! Tai legendinio Norvegijoje gimusio ir kūrusio industrinio dizainerio Peter Opsvik 1979-ųjų kūrinys. Dizaineris sėdėjimo žalą suprato jau seniai. 

VARIER kompanija nepraleido progos įamžinti šio puikaus ergonominio kūrinio svarbos ir prasmės, bei paminėti dizainerio ikoniškos ir revoliuciją sukėlusios kėdės gimimo jubiliejų. Ta proga Varier išleido monochrominių kėdžių seriją, kurioje dominuoja 5 naujos audinių ir rėmo spalvos, atrinktos dizainerio Shane Schneck. Spalvos Forest Nap: gelsva, žalsva, samaninė, rusva ir melsva. 

Akira Minagawa sukūrė audinių kolekciją, kurioje susilieja Japoniškas ir Skandinaviškas dizainas, sukurdamas nuostabų audinį ir išskirtinį raštą. Audinio sudėtis 95 % vilna ir 5% nailonas. 

Kėdė išsiskiria ne tik rėmo ir audinio spalva, joje išgraviruotas ir autentiškas dizainerio parašas. Juk tai - jubiliejinė Variable!

Šis monochrominių spalvų Variable balans ergonominės kėdutės leidimas yra ribotas, todėl norinčius įsigyti raginame nelaukti.

Kaina 339 Eur

Kėdė su dizainerio Peter Opsvik autentišku parašu.
Monochrominės rėmo spalvos
Galimybė rinktis iš 5 spalvų
Audinio spalva dera su rėmo atspalviu
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika