Menu

Akustinės sienelės

Akustinė sienelė - modernaus biuro sprendimas.

Šiuolaikinio biuro privalumas - darbas kartu ir atskirai. Akustinė sienelė kuria tylos zoną, kurioje triukšmas ir kiti trikdžiai nekelia diskomforto. Jos pritaikymas yra idealus interjero sprendimas biure kuriant tylos zonas.   

Pateikti užklausą

Acustixx sistema

Acustixx pertvara, pagaminta iš atskirų, audiniu trauktų segmentų.

Akustinė sienelė gali būti reikiamo ilgio. Eco draugiška sistema biurui suteikia modernų įvaizdį. Specialaus pagrindo dėka galite komponuoti pertvaros formą. Minkšti elementai sukasi, todėl galima sukurti ir uždarą pertvarą, ir garsą slopinančią.

S40 akustinė sienelė

Garsą izoliuojanti sienelė lengvai skaido ir atskiria erdvę.

S40 sienos efektyviai sugeria garsą, žymiai sumažindamos triukšmą atvirose biurų patalpose. Sienelės tinka atskirti darbo vietas, poilsio zonas, nutildo biuro įrenginių darbą.

TEXO veltinio užuolaidos

TEXO užuolaidos - modernus erdvės padalijimas biure.

Veltinio užuolaidos montuojamos ant lubų, kurios atskiria, suskirsto zonas, pagerina patalpos akustiką. Dėl pažangių gamybos technologijų užuolaidos yra įvairių stilingų raštų, 3 spalvų versijose ant 9 mm storio plokštės.

Uždaryti
Malonu, kad domitės aktyvaus sėdėjimo galimybėmis!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika