Menu
Akustika patalpoms

Akustika luboms

Akustinės lubų plokštės erdvei suteiks privalumų.

Akustinės lubų plokštės lubas paverčia nuostabiu garsui nepralaidžiu meno kūriniu kontroliuojančiu triukšmą. Šie sprendimai patalpose padidina akustinį komfortą ir komandos gerovę.

Plačiau

Akustika sienoms

Akustika sienoms - sprendimas ieškant tylos.

Akustinės plokštės yra sugeriantys produktai, naudojami triukšmui, garsui valdyti, minimaliai jį pašalinti ar kontroliuoti. Akustinių sienelių tikslas - pagerinti garso savybes gerinant garso kokybę patalpoje. 

Plačiau

Darbo vietos akustika

Akustinė stalo pertvaras - privalumas kuriant asmenines darbo zonas.

Jei nusprendėte biure naudoti stalo pertvaras, tai bus puikus sprendimas darbuotojui. Bendroje darbo erdvėje svarbu atsiriboti, atsiskirti ir turėti tik savo darbo zoną, kurioje darbuotojas pasijus šeimininku ir organizuos savo aplinką. 

Plačiau

Akustinės sienelės

Akustinės sienelės - tai individualios vietos ir erdvės kūrimas. 

Akustinių sienelių sprendimas, tai šiuolaikinio biuro inovacija, kuri gerina darbo aplinkoje sąlygas. Jų pagalba sukuriamos jaukesnės, tylesnė, izoliuotos darbo vietos. 

Plačiau
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika