Menu

Reguliuojamo aukščio stalų privalumai

Statinės darbo aplinkos pakeitimas į aktyvią turi labai didelę reikšmę mūsų sveikatai, savijautai ir motyvacijai, suteikia daugiau energijos, gerina darbingumą, teigiamai veikia mūsų emocijas, gerina dėmesio koncentraciją ir kūrybiškumą. Rekomenduojame rinktis aktyvaus sėdėjimo koncepcijos (angl. active sitting) darbo erdves, kuriomis skatiname dirbti aktyviai tiek sėdint, tiek stovint.

Fizinė kūno gerovė. Moksliškai įrodyta, kad aktyvios sėsk/stok darbo erdvės padeda ženkliai sumažinti nedarbo dienų skaičių, atsiradusių dėl dirbančiųjų pablogėjusios sveikatos.

Išjudintas sėdėjimas. Mūsų įrengiamos sėsk/stok darbo erdvės, ragina sėdimą padėtį darbo vietoje kaitalioti su stovima, o tai itin teigiamai veiks Jūsų sveikatą.

Aktyvios pertraukos. Prie reguliuojamo aukščio stalo, turėsite puikią galimybę kavos ar arbatos puodelį su kolegomis išgerti stovėdami, o tai tikrai smagus ir sveikas įprotis.

Tinkama laikysena. Pirmoji pagalba Jūsų stuburui ir sveikai laikysenai ˗ sėsk/stok stalai, kurie individualiai reguliuojami pagal Jūsų ūgį ir kitus biuro baldus.

Daugiau dinamikos. Mūsų kūnas sutvertas judėti, o ne sėdėti. Dirbdami sėsk/stok darbo erdvėje, būsite energingesni, darbingesni ir pasibaigus darbo dienai jausite mažesnį nuovargį.

Praktiškas funkcionalumas. Sėsk/stok stalai pasižymintys aukšta kokybe, estetiškumu ir išskirtiniu komfortu, Jūsų darbo erdvę pavers funkcionalia vieta, kurioje galėsite kūrybiškai dirbti ir ilsėtis.

REGULIUOJAMO AUKŠČIO STALAS PADĖS SUFORMUOTI NAUJUS ĮPROČIUS: KIEK, KUR IR KAIP DIRBAME SĖDIMĄ DARBĄ.

Reguliuojamo aukščio stalas yra svarbus žingsnis link sveikesnės ir aktyvesnės darbo erdvės, bet nepamirškite nuolat keisti sėdėjimo pozos, kas 1-2 valandas daryti pertraukas, pasivaikščioti po patalpą, atlikti tempimo ir nesudėtingų mankštos pratimų. Linkime darbe atrasti bendraminčių, kurie kaip ir jūs keis savo darbo įpročius, renkantis aktyvią ir dinamišką darbo erdvę!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika