Menu

Funkcionalių kėdžių privalumai

Mūsų pristatomos kėdės iš naujo apibrėžia sėdėjimo koncepciją. Pirmiausia šiose kėdėse pašalintas visas įmanomas sudėtingumas, jokio aukščio, atlošo ar porankių sudėtingo reguliavimo, jokių rankenėlių, kuriomis pamirštame naudotis. Kėdė prisitaiko individualiai pagal Jūsų kūną, laikyseną ir judesius. Kol Jūs dirbsite, mūsų kėdės intuityviai prisitaikys prie Jūsų kūno ir seks kiekvieną judesį tam, kad užtikrintų natūralią Jūsų laikyseną ir suteiktų stabilią atramą.

Tam, kad Jūsų darbo erdvė būtų išskirtinai patogi, motyvuojanti dirbti kūrybiškai ir, svarbiausia, sveika, kėdes parenkame pagal individualius Jūsų poreikius, fiziologinius ir anatominius ypatumus. Funkcionalias kėdes, kurios yra įvertintos įvairiais apdovanojimais ir sertifikatais, siūlome įvairioms darbo ir poilsio erdvėms.

Patogu. Jokių sudėtingų rankenų ar svertų po kėde, jokio rankinio reguliavimo, kėdė prisitaiko individualiai pagal Jūsų kūną, laikyseną ir judesius.

Funkcionalu. Mūsų tiekiamos kėdės intuityviai prisitaiko prie Jūsų kūno ir padeda išlaikyti natūralią kūno laikyseną.

Inovatyvu. Svoriui jautrūs atlošai, sinchroniškai kartu su Jūsų kūnu judantys porankiai, modulinė konstrukcija, tai tik keletas iš daugelio inovatyvių sprendimų, kurie sukurti Jūsų gerovei ir komfortui.

Dinamiška. Mūsų kėdės dėl savo išskirtinio funkcionalumo skatina judėti ir, svarbiausia, „sėdimą darbą” įgalina dirbti aktyviau.

Sveika. Mūsų tiekiamos kėdės padeda formuoti sveikus sėdėsenos įpročius, skatina nesusmukti kėdėje, bet išlaikyti natūralų „S" formos nugaros išlinkimą. Tai teigiamai veikia žmogaus laikyseną, savijautą ir gerovę.

Įspūdinga. Kuriant visas mūsų pristatomas kėdes, pirmiausia buvo kreipiamas dėmesys į kėdžių intuityvias ir ergonomines funkcijas. To rezultatas yra išskirtinai savitas ir įspūdingas kėdžių dizainas, suteikiantis charakterį bet kuriai erdvei.

MŪSŲ FUNKCIONALIOS KĖDĖS JUMS SUTEIKS POZITYVIŲ EMOCIJŲ IR PUIKIĄ NUOTAIKĄ.

Ieškantiems išskirtinio funkcionalumo, aukštos kokybės ir šiuolaikiško dizaino, siūlome aktyvaus sėdėjimo koncepcijos kėdes, kurios Jums sukurs aktyvumo ir išskirtinio patogumo pojūtį. Įrengiant aktyvias darbo erdves, parenkame tokias kėdes, kurios individualiai prisitaiko prie Jūsų kūno, tinkamai paskirsto svorį ir suteikia tinkamą atramą nugarai bei kitoms kūno dalims.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika