Menu
Akustika patalpoms

Akustika sienoms ir luboms

Medinės, garsą absorbuojančios panelės sienų ir lubų apdailai.

Hotan® medinė akustinė plokštė iki 50% sumažina aplinkos tiukšmą patalpoje. Kartu tai yra estetiškas ir ekologiškas apdailos sprendimas. Ji gali būti montuojama ant visų horizontalių ir vertikalių paviršių biure - sienų, lubų, spintų ir pan.

Plačiau

Darbo vietos akustika

Akustinė stalo pertvara - garso slopinimui ir privatumui.

Akustinė ar privatumo pertvarėlė darbo stalo priekyje ar šonuose efektyviai atriboja darbo erdves, padeda išvengti aplinkos trukdžių, laužo garsą bei mažina bendrą triukšmą patalpoje. Tai aktualu ne vien atvirų erdvių biuruose, bet ir kabinetuose, kur dirba daugiau nei vienas žmogus.

Plačiau

Akustinės sienelės

Akustinės sienelės - tai individualios vietos ir erdvės kūrimas. 

Pastatomos akustinės sienelės atskiria biuro erdves, kartu mažindamos aplinkos triukšmą biure. Akustinės sienelės būna mobilios, jas lengva perkelti ir konfiguruoti pagal poreikį. Tai paprasčiausias sprendimas biure greitai kurti nestandartines jaukias darbo ar poilsio erdves, mažinant aplinkos triukšmo lygį.

Plačiau
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika